Zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami.Zabiegi kosmetyczne na najwyższym poziomie.Profesjonalny masaż gwaracją zdrowia.
Nie daj się zaskoczyć niemodnej fryzurze. Z nami Twoje włosy zawsze będą wyglądały zdrowo, modnie, po prostu pięknie!Opracowane przez naszych specjalistów rytuały oraz wysokiej jakości kosmetyki pozwolą kompleksowo zadbać o Twoje ciało.Nasza bogata oferta masaży pozwoli zadbać o Twoją kondycję fizyczną
oraz dobre samopoczucie.

Jesteśmy ludźmi z pasją.

Nasza praca sprawia nam radość a Klient jest dla nas najważniejszy.

Drodzy Klienci

Zapraszamy Państwa do nowego salonu fryzjersko-kosmetycznego. Salon Satisfaction mieści się w urokliwym miejscu wśród zieleni parku im. Józefa Piłsudskiego, zwanego potocznie "Parkiem na Zdrowiu".


Jak sugeruje nazwa tego parku, jest to miejsce służące zdrowiu i doskonałemu relaksowi. Oferowane przez nas zabiegi fryzjerskie, kosmetyczne oraz masaże pielęgnują i poprawiają urodę, dają doskonały relaks oraz wpływają na poprawę zdrowia.


Pracownicy naszego salonu są profesjonalistami z dyplomami i doświadczeniem oraz pasją, dzięki której zgłębiają tajniki zawodu a praca sprawia im przyjemność. Oferowana przez nas jakość jest na najwyższym poziomie a każdy klient jest dla nas najważniejszy. Wsłuchujemy się w potrzeby klienta, by móc w pełni spełnić jego oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że wizyta w naszym salonie zapoczątkuje wieloletnią znajomość...


Zapraszamy!
Satisfaction Salon

Uwaga: Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację)

Zakceptuj i ukryj monit